Enjeksiyon Standlar


Enjeksiyon stand, çelik kalıplar içine enjekte edilen plastiğin, o kalıbın şeklini alması sonucu ortaya çıkan standlardır. Dayanıklılık, kolay sevkiyat ve maliyet avantajları sebebi ile ürün teşhir standları alanında avantaj yaratan standlardır. Proje için enjeksiyon kalıpları sıfırdan üretiliyorsa sınırsız tasarım yapılabilir. Günlük hayatımızda kullandığımız plastik gereçlerin büyük bir kısmı enjeksiyon kalıp yöntemi ile üretilmektedir.

Promosyon, lansman ve özel kampanyalar çok yoğun geçen dönemlerdir. Ürünleri market içerisinde sergilemek için enjeksiyon stantlar kullanılır. Bu standları tek bir üretim tesisinde, projelendiren, tasarlayan ve yüksek kalitede imal eden firma bulmak çok zordur. Akay Stand üretim tecrübesiyle, bütçenize ve hedefinize uygun stantları en ekonomik şekilde projelendirir. 

Bunun yanında en şık ve kullanışlı tasarımı yapar. Proje ve tasarım aşamasında numune olarak sunduğu ürünü, aynı kalitede imal ve teslim eder. Satış sonrası güler yüzlü hizmetiyle her zaman çözüm ortağınız olmaya devam eder.