Masaüstü Standlar


Masaüstü standlar, mağaza  içerisinde, müşterileriniz tarafından, önce sizin ürünlerinizin fark edilmesini sağlar. İlaç Standı, Kırtasiye Standı, Kozmetik Standı, İçecek Standı, Dolap İçi Düzenleyici Stand başta olmak üzere bir çok çeşidi vardır. Tüketicinin kasada geçirdiği bu çok değerli zaman boyunca ihtiyaç hatırlatması yapacak masaüstü standlar, ürün satışına önemli katkı sağlamaktadır.

Lansman, promosyon ve özel kampanya dönemleri firmalar için çok önemlidir ve oldukça haraketli geçer. Ürünleri market içerisinde kasaya yakın, kolay erişilebilir şekilde sergilemek için çoğunlukla masaüstü stantlar kullanılır. Günümüzde, bu standları tek bir çatı altında üreten, projelendiren, tasarlayan ve yüksek kalitede imal eden firma bulmak çok zordur. Akay stand üretim tecrübesiyle, bütçenize ve hedefinize uygun stantları en ekonomik şekilde projelendirir.

Bunun yanında en şık ve kullanışlı tasarımı yapar. Proje ve tasarım aşamasında numune olarak sunduğu ürünü, aynı kalitede imal ve teslim eder. Satış sonrası güler yüzlü hizmetiyle her zaman çözüm ortağınız olmaya devam eder.