Ayaklı Standlar


Plastik ayaklı standlar raflı yapıları sayesinde ürün çeşitlerinizi rahatlıkla sınıflandırıp sergileyebileceğiniz standlardır. Yan duvarlar, alınlık, raf önleri ve baza alanları görsel iletişim için kullanabileceğiniz geniş alanlardır. İhtiyacınız doğrultusunda hazırlanan tasarımlar sayesinde ağır yük taşıma kapasitesine sahiplerdir.. Özel tasarım plastik ayaklı standlar ihtiyacınıza ve isteklerinize yönelik en dikkat çekici ve faydalı yer standı türüdür. 

Promosyon, lansman ve özel kampanya zamanları firmalar için çok yoğun geçen dönemlerdir. Ürünleri market içerisinde sergilemek için çoğunlukla ayaklı stantlar kullanılır. Bu standları tek bir üretim tesisinde, projelendiren, tasarlayan ve yüksek kalitede imal eden firma bulmak çok zordur. Akay Stand üretim tecrübesiyle, bütçenize ve hedefinize uygun stantları en ekonomik şekilde projelendirir.


Bunun yanında en şık ve kullanışlı tasarımı yapar. Proje ve tasarım aşamasında numune olarak sunduğu ürünü, aynı kalitede imal ve teslim eder. Satış sonrası güler yüzlü hizmetiyle her zaman çözüm ortağınız olmaya devam eder.